چندین روش برای افزایش اندورفین در بدن

0
64

اندورفین چیست ؟

خیلی کوتاه و مختصر بخام توضییح بدن . وقتی دردی به سراغ آدم میایید و اگر بخواهیم درد را برطرف کنیم باید کاری کنیم که بدن یا مغز ما اندروفین ترشح کنند که باعث تسکین درد میشود ما در این بخش قصد داریم چندین روش که برای افزایش اندروفین در بدن میباشد را به شما عزیزان به صورت تشریح توضیح دهیم . با رعایت کردن اندروفین در بدن پیشگیری از خیلی مریضی ها از جمله سرما خوردن سردرد های شدید پیشگیری میکنید .

شکلات تلخ

یکی از بهترین روش های که باعث آزاد سازی اندروفین در بدن میشود شکلات تلخ میباشد که تکرار آن در روز باعث

افزایش اندروفین در بدن میشود . بعد از خوردن آن باعث میشود که بدن احساس خوبی داشته باشد به آرامی و با لطافت بخورید که باعث بیشتر ترشح شدن اندروفین میشود

شکلات تلخ

ورزش کنید نه طوری که خیلی خسته بشوید

ورزش یکی دیگر از دسته بندی های ترشح اندروفین می باشد صبح بهترین زمان برای ورزش به صورت نرمش میباشد

خندیدن

شاید خنده دار باشد ولی حقیقت دارد خندیدن در به طور عادی که مغز دستور خندیدن را به طرف میدهد مثلا فیلم خنده دار یا جوک بخونید باعث میشود اندروفین در بدن ترشح شود که باعث سر حالی و شادابی طرف میوشد

رابطه جنسی

رابطه هرچند طولانی خیلی بهتر برای ترشح اندروفین میشود

گوش دادن آهنگ مورد علاقه

در فضای هستین که کسل کننده میباشد سعی کنید آهنگ با صدای زیاد گوش دهید آهنگ های مورد علاقتون یا هدفون بزارید آهنگ گوش دهید .

فلفل

حوردن فلفل باعث میشود بدن گرمای بیشتری توضیح کنند

سعی کنید به بیرون بروید و از فروشگاه ها دیدن کنید و خرید کنید

این امر بیشتر در خانم ها دیده شده که مورد داشتیم طرف حوصله خودش را هم نداشته ولی با بیرون اومدن باعث شده بدنش اندروفین ایجاد کنه . پس بیرون رفتن گردش حتی اگه حوصله نداری .

 

 

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید