ترک قرص B2

فرار از اعتیاد با ترفند های عالی

1

این بار قصد داریم کسانی که اعتیاد به قرص B2 را  دارند را ترک دهیم .

اولین چیزی که خیلی مهمه برای کسی که اقدام به ترک اعتیاد میکنه . >>>>  1.داشتن اراده قوی 2. خسته شدن از اعتیاد

یک نکته خیلی جالبی بهتون بگم اینه که , آدمی که از دامن اعتیاد فرار میکمه شاید باورش سخت باشه ولی اینقدر بدن ما مورفین آزاد میکنه که همیشه احساس نعشگی میکنیم . ما در وب سایت پس کوچه به شما یاد میدهیم که چیکار کنیم که بدن ما مورفین آزاد کنه . البته بدون مصرف مواد مخدر .

ما روش راه ترفند و آموزش ترک قرص B2 را به شما میدهیم دیگه بستگی به هود شما دارد که چه تصمیمی برای خودتان گرفته اید .

هیچ گاه با اراده و تصمیم خودتون تصمیم به جایگزین مواد مخدر با قرص یا شربت یا هر چیز دیگه نکنید . این عمل باعث میشود که مصرف شما در مواد مخدر بیشتر شود و باز بر میگردین سر خونه اول با دزد بیشتر.

ترک قرص B2

قرص B2 چیست ؟

قرص ب 2 یا بوپرنورفین میباشد که اکثریت معتادین برای ترک اعتیاد به این قرص رجوع میکنند و اگر زیر نظر پزشک نباشد به قرص B2 معتاد میشویم و شک نکنید که عوارض قرص بیشتر است . متاسفانه این قرص نعشگی زیادی دارد . دقت کنید که این قرص با توجه به حد مصرفی نعشگی دارد اگر زیاد روی کنیم دیگه نعشگی ندارد و ما به دنبال تعشگی بیشتر هستیم احتمال اینکه باز رجوع کنیم به مواد مصرفیمون زیاد است  و عوارضی بسیار زیادی دارد نظیز نفس تنگی.

ترک قرص B2

به طور مثال ما در روز روزی 3 عدد قرص B2 میخوریم اولین چیزی که باید برای ترک قرص B2 در نظر بگیریم ترک سوهانی میباشد ترک سوهانی همان ترک تدریجی میباشد. که یه ذره یه ذره از قرص کم میکنیم و میخوریم .3تا قرص ب 2 را باید در هفته اول برسونیم به دوتا  ویکی و مدت کمی روزی با نصفه سر کنیم مطمن باشید این روش جواب داده . وقتی به روزی نصفی میرسید به این باور برسید که دگر شما معتاد نیستین و کم کم و تدریجی بذارید کنار شده 1/5 قرص و آخر

ترک قرص B2 یهویی

اگر درد را به جون میخرید یکجا بذارید کنار حدود دو هفته کمر درد دچار میشوید که بعد دوهفته نجات پیدا میکنید. من تجربه این ترک قرص B2 را داشتم باورتون نمیشه وقتی تحمل کردم دوهفته دردو هفته سوم اینقدر انرژی زیادی داشتم که احساس میکردم دوباره متولد شدم .

امید وارم این ترک قرص B2 بکارتون اومده باشه

 

1 دیدگاه

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید